Diving Red Sea

    úvodní strana

    potápění

    kurzy potápění

    dive centrum

    lokality

    kontakt
   
 

 
 
    fotogalerie

 

kurzy potápění

 

KURZY POTAPĚNÍ PADI

Více informací najdete na nových internetových stránkách:
www.redseadiving.cz/kurzy-potapeni-hurghada.aspx.
 
Pokud se chcete naučit potápět nebo si rozšířit své potápěčské dovednosti, nabízím vám kurzy v systému PADI, které můžete absolvovat během vaší dovolené v Hurghadě. A zároven si užít teplé korálové moře s průzračnou vodou plné života.
 
Ještě než začnete:
Zkušební "INTRO" ponory
- objevte přístrojové potápění

Nabízené kurzy:
Open Water Diver
Advanced Open Water Diver
Nitrox Diver
Rescue Diver
Další kurzy

OPEN WATER DIVER

Potápěčka(potápěč na volné vodě)
4-denní základní kurz potápění. Výcvik začíná v chráněné vodě (v bazéně), ale strávíte také dva dny - 4 ponory potápěním z lodi na útesech v okolí Hurghady.
Po dokončení kurzu jste oprávněni k potápění do 18 m. Kurz je vhodný i pro děti od 15 let (nebo od 10 let s hloukovým omezením do 12 m jako Junor OWD).

ADVANCED OPEN WATER DIVER

(pokročilý potápěč na volné vodě)
Tento kurz vám umožní zvýšit si svou potápěčskou kvalifikaci a znalosti. Během 2 - 3 dnů - 5 ponorů se seznámíte s hloubkovým potápěním (max. 30 m), podvodní navigací a s mnohým dalším. Kurz je vhodný i pro děti od 15 let (nebo 12 let jako Junior AOWD s hloukovým omezením 21 m).

ENRICHED AIR (NITROX) DIVER

PotápěčiKurz vám umožní potápět se se směsí EANx (Nitrox) obsahující 21 – 40% O2. Minimální věk je 12 let. Díky Nitroxu se budete po potápění cítit více svěží a může vám také prodloužit dobu pobytu pod vodou.

RESCUE DIVER

(potápěč záchranář)
vás naučí, jak se postarat o potápěče v problémové situaci. Kurz je možné absolvovat od věku 15 let a je nutné mít kvalifikaci Advanced Open Water Diver nebo Advanced Adventurer. Také je třeba předem absolvovat kurz první pomoci EFR (Emergency First Response).

DALŠÍ KURZY

Nabízíme také další kurzy - je možné absolvovat různé specializace (potápění vrakové, noční, v proudu, v suchém obleku, poznávání mořské fauny nebo fotografování atd.) nebo kurz Divemaster.
 

Certifikát, který obdržíte po absolvování kurzu, je mezinárodně a doživotně platný.

Příplatek za certifikát + učebnici PADI ke všem kurzům.


 
                  


© webdesign & fotografie: Pavla Charousková. Stránky provozuje server ScubaDiving.cz.